Четвер , 01.06.2023

У прокуратурі Тернопільської області – кадрові зміни

Прокурора та заступника прокурора Тернопільської області сьогодні перевели працювати в сусідні регіони країни.

прокуратураПрокурор Тернопільської області Олександра Мартинюка у вівторок, 5 липня, призначений заступником прокурора Хмельницької області.

А заступник прокурора Тернопільської області Богдан Подубинський став першим заступником прокурора Львівської області,

Як раніше уже повідомлялося, ще один заступник прокурора Тернопільської області Іван Антюк є фігурантом кримінальної справи, порушеної співробітниками Антикорупційного бюро.

Таким чином, наразі з керівництва прокуратури Тернопільської області залишився тільки заступник прокурора Олег Галицький.

One comment

  1. ВОЛОДИМИР

    Може тепер почне працювати даний заступник .А то я надав до нього звернення коли він був на прийомі громадян в Бережанах,яке він його прийняв і направив в Козівську ОДПІ,де я вказував у зверненні на бездіяльність Козівської ОДПІ(Бережанського відділення)в питанню оренди землі.Як так можна було направити моє звернення в той орган на який вказував на його бездіяльність. Де мені було відмовлено Козівської ОДПІ у розгляді.
    А прочитавши статтю .Прокурор області розказав, що коїться на Тернопільщині із землею від 21/05/2015
    Земельні ресурси залишаються найпривабливішим об’єктом для зловживань, махінацій, злочинних схем та одержання неправомірної вигоди.
    Земельні ресурси залишаються найпривабливішим об’єктом для зловживань, махінацій, злочинних схем та одержання неправомірної вигоди Із статті видно що він працює нормально-на папері

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.