П’ятниця , 09.12.2022

Через невиплачену зарплату бригада робітників перетворилася в банду

5 найманих працівників вчинили погром з метою розправи над своїм бригадиром, повідомляють у поліції. 

biyka (1)Група найманих працівників, що трудилися на сільгоспроботах, не отримавши обіцяної зарплатні, прийшли до бригадира вимагати зароблене.

Останній, не зумівши домовитись з розлюченими молодиками, заховався в орендованому помешканні. Як наслідок, збитків зазнав господар хати та його кум.

В оселі жителя села Васьківці Шумського району  нападники побили вікна та потрощили меблі, відтак пошкодили машину його кума, що була припаркована на подвір’ї, і забрали з неї автомагнітолу.

До поліцейських Шумщини із заявою звернулися одразу двоє потерпілих. 62-річний житель села Васьківці заявив, що група молодих людей хотіла влаштувати на його обійсті самосуд над знайомим, котрий працює бригадиром, вимагаючи в нього повернення зарплати.

Чоловіки були налаштовані агресивно, тож домовитися не вийшло, і коли він зі знайомим, аби уникнути подальшого розгортання конфлікту, зачинилися в хаті, двоє зловмисників розбили віконну шибу, залізли до помешкання і потрощили там меблі.

Та  на цьому нападники не зупинилися. Про пошкоджене вікно в автомобілі заявив 42-річний житель цього села.  Його транспортний засіб бувприпаркований на обійсті, де відбувалися розбірки, тож котрийсь із нападників пошкодив вікно і забрав із салону автомагнітолу.

Поліцейські встановили, проникали до чужого помешкання неповнолітній житель села Новостав Шумського району та 28-річний житель Харкова. Щодо них розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 162 ККУ – порушення недоторканності житла.

Також кримінальне провадження розпочато за фактом крадіжки магнітоли. Поліцейські допоки з’ясовують, чиїх це рук справа. Адже, за словами заявників, на подвір’ї були присутні п’ятеро найманих працівників.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.