Неділя , 21.07.2024

За отримання хабара у розмірі 20 тисяч гривень засудили тернопільського податківця

Щоправда, засудили дуже м’яко, адже працівник фіскальної служби відбувся лише звільненням з посади та штрафом.

суд5За корупційну діяльність засуджено начальника відділу погашення боргу Головного управління Державної фіскальної служби Тернопільщини та його посередника.

У червні 2016 року Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області визнав винними начальника відділу погашення боргу Головного управління Державної фіскальної служби Тернопільщини та юриста одного з товариств м. Тернополя у вчиненні корупційного злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Доведено, що 1 квітня 2016 року колишній службовець М. за посередництва юриста Р. одержали від громадянина України грошові кошти в розмірі 20 тис грн за вплив на прийняття рішення щодо прискорення процедури банкрутства підприємства.

Як повідомив військовий прокурор Тернопільського гарнізону Олександр Федчишин, суд врахував всі обставини і засудив зловмисників до 23,8 тис грн та 17,8 тис грн штрафу відповідно. Обвинувальний вирок 16 липня поточного року набрав законної сили, повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.