Середа , 26.06.2024

За шість днів липня у Тернополі уже зловили 9 проституток

Заходи щодо профілактики проституції на теренах міста та області триватимуть на Тернопільщині впродовж липня, повідомляють у поліції. 

проституткаЗа словами Олександра Буняка, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах відділу боротьби, пов’язаних зі злочинами торгівлі людьми, протидія секс-бізнесу – справа не легка і боротися з цим потрібно постійно.

Лише за шість днів липня правоохоронці уже склали дев’ять адмінпротоколівщодо жінок, які надавали сексуальні послуги за гроші. Серед повій є як місцеві жителі, так і іногородні.

Двох жінок правоохоронці змусили поїхати додому, а саме у Вінницьку та Львівську області. Вік жінок легкої поведінки, які намагаються “працювати” на Тернопіллі від 30 років.

Проте під час відпрацювання території поліцейські піймали на гарячому і двадцятирічну дівчину. Чому остання вирішила таким займатися наразі не каже, але відомо, що вона з забезпеченої благополучної родини.

Є серед затриманих і ті, хто вдень працює на офіційній роботі, а ввечері виходить на вулицю. Одна з причин, кажуть жінки, скрута та брак коштів.

Олександр Буняк вважає, що заходи запобігання проституції будуть ефективними, коли проблеми жінок та їхніх сімей стануть для суспільства та держави пріоритетними. Не лякає жінок і покарання за їхню діяльність, а це адмінвідповідальність та мізерні штрафи.

Правоохоронець переконаний,  лише тоді, коли за заняття проституцією, за сутенерство та інші злочини порушники нестимуть кримінальну відповідальність, це змусить їх задуматися про своє майбутнє.