Неділя , 26.06.2022

В обласній раді заслухали звіт про хід розслідування загибелі громадських активістів

Вчора у Тернопільській обласній раді заслухали звіт про розслідування загибелі громадських активістів Віталія Ващенка з Кременці та Володимира Яворського із Борщова.
комисия1Про хід розслідування кримінального провадження щодо вбивства громадського активіста Кременеччини та про причини смерті керівника однієї з фракцій Борщівської міської ради розпитували представники тимчасової контрольної комісії, яка працює при Тернопільській обласній раді, очільника головного управління Національної поліції краю Олександра Богомола.

Начальник поліції повідомив, що на сьогодні уже затримані і виконавці, і організатори вбивства громадського активіста Віталія Ващенка.

За попередньою інформацією, підозрювані вбивати Віталія Ващенка не збиралися – їхнє завдання було залякати та помститися чоловікові за громадську діяльність. Проте виконавці дещо не розрахували власні сили. Уже відомо, що затримані отримали від замовника 50 тисяч гривень за виконану роботу. Наразі слідчі відпрацьовують усі версії, які стосуються замовника.

Висновки щодо смерті активіста Володимира Яворського слідчі зможуть зробити лише після того, як отримають оцінку судово-медичної експертизи.

Голова тимчасової контрольної комісії Володимир Болєщук зазначив, що комісія працюватиме й надалі та постійно інформуватиме громадськість про перебіг слідства.

Leave a Reply

Your email address will not be published.