Вівторок , 26.01.2021

За 10 днів на Тернопільщині виявили 8 нелегальних мігрантів

Десятиденні цільові профілактичні заходи з виявлення іноземців, які нелегально перебувають в Україні, відбулися на Тернопіллі на виконання доручення Кабінету міністрів.


мігранти123Впродовж визначеного періоду посадові особи міграційної служби області відпрацьовували місця можливого перебування порушників міграційного законодавства та осіб, які безпосередньо їм сприяють. З поміж іншого, було перевірено 17 продуктових та 8 речових ринків, 7 торгівельних майданчиків по всій області.

В результаті проведених заходів міграційники виявили вісьмох нелегальних мігрантів. Щодо семи із них прийнято рішення про примусове повернення, щодо одного – про видворення із забороною в’їзду в Україну.

Проти порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства складено 17 адміністративних протоколів: 13 – за порушення правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України (ст. 203 КУпАП), 1 – за порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів (ст. 204 КУпАП), 3 – за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства (ст. 205 КУпАП).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*