Середа , 27.01.2021

Померла відома тернопільська журналістка та мистецтвознавець  Віра Стецько

У неділю, 21 серпня, після важкої хвороби померла відома тернопільська журналістка, громадська діячка та мистецтвознавець Віра Стецько.

віра_стецькоМистецтвознавець, краєзнавець, дослідниця творчості Пінзеля, музейний працівник, громадська діячка, журналістка Віра Стецько була прикладом високого професіоналізму. На її приклади завжди вчилися молоді науковці, як треба віддавати всю себе улюбленій справі.

Шляхетна, красива і розумна, позитивна, життєрадісна, любляча, доброзичлива, — цей список можна продовжувати і продовжувати, майже до безкінечності.

Разом зі своїм чоловіком, відомим українським живописцем та скульптором Дмитром Стецьком, вони стали прикладом української, високоінтелектуальної та інтелігентної родини, де царювала повага та кохання.

Віра Стецько через свою працю, громадське та мистецьке життя увійде не лише в історію України, а всього світу. Дослідниця творчості «Галицького Мікеланджело» — Іоана Пінзеля, Віра Стецько наново відкрила унікального митця не лише для тернопільської, а й світової спільноти, повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*