Четвер , 21.01.2021

Тернопільський губернатор звільнив водія, який влаштував стрілянину у дворі будинку

 

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна звільнив з роботи свого водія, який вчора влаштував стрілянину у дворі житлового будинку.

звільненняВиходячи з інциденту, що мав місце 2 серпня 2016 року у м.Тернополі на вул.Живова, 26, Тернопільська обласна державна адміністрація повідомляє:

за результатами перевірки Сверида Олега Івановича, який з 2014 року працює водієм відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Тернопільської ОДА, Розпорядженням Голови Тернопільської ОДА від 02 серпня 2016 року №270-к. звільнено з посади відповідно до пункту 4 статі 40 Кодексу законів про працю України.

У той же час Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна заявив, що працівники органів державної влади повинні мати високі моральні якості.

«З цієї ситуації має винести урок кожен. Незалежно від посади, рангу, вислуги років, політичної приналежності та інших чинників – людина, яка своїми діями дискредитує діяльність органів державної влади, буде звільнена», – наголосив Степан Барна.

Зауважимо, у даний час транспортуванням перших осіб області займаються водії відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Тернопільської ОДА.

 

One comment

  1. а кажемо нема покращення. колись був губернатор алкоголік, а тепер водій губернатора. прогрес очевидний…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*