Понеділок , 25.01.2021

Хто з тернопільських школярів щомісяця отримуватиме по 300 гривень стипендії?

Комісія визначила імена 51 учня тернопільських шкіл, які протягом навчального року отримуватимуть 300 грн стипендії. А 32 учні отримають стипендії міського голови.

стипендія123– Іменні стипендії призначені учням 7-11 класів, – каже голова депутатської комісії з питань освіти Володимир Місько. – У кожній з 17 галузей обрали по три учні з високим рівнем успішності, які є переможцями чи призерами олімпіад, інтелектуальних турнірів. Які мають високі досягнення у науковій та пошуково-дослідницькій діяльності, беруть активну участь в органах учнівського самоврядування, громадському житті навчальних закладів та міста.

Як повідомляє “20 хвилин”, за рішенням комісії у галузі історії та краєзнавства – стипендії імені Ігоря Ґерети отримуватимуть учень Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Євген Томчук, учениця школи № 10 Катерина Буряк та учень спеціалізованої школи № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Юрій Цуп.

У галузі мовознавства (українська мова) – стипендію імені Дмитра Бучка отримуватимуть:
учениця школи І-ІІІ ступенів  № 21 Діана Бабовал, учениця спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Марта Базюк та учениця Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Софія Турчин.

У галузі мовознавства (іноземна мова) – стипендія імені Зенона Кузелі: учениця спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Вікторія Якимець, учениця Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Соломія Господарська та учениця школи № 18 Марта Бабій.

У галузі літературознавства і поезії – стипендія імені Володимира Гнатюка: учениця Тернопільського навчально-виховного комплексу  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 ім. І. Блажкевич” Софія Головецька, учениця Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Надія Касянчук та учениця школи  № 24 Катерина Папуша.

У галузі математики – стипендія імені Володимира Левицького: учениця спеціалізованої школи  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Антоніна Закорчемна, учень Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Віталій Скалій та учень спеціалізованої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Іван Павло Маринін.

У галузі фізики – стипендія імені Івана Пулюя: учениця спеціалізованої школи  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Олександра Хомишин, учень спеціалізованої школи  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Ростислав Мочульський та учень Тернопільського технічного ліцею Мар’ян Сидор.

У галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості – стипендія імені Володимира (Вільяма) Джуса: учень спеціалізованої школи  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Богдан Макарчук, учень Станції юних техніків Тарас Назаревич та учень Тернопільського технічного ліцею Владислав Іващук.

У галузі музики (вокал) – стипендія імені Соломії Крушельницької: учениця ТНВК ШЛ №6, Центр творчості дітей та юнацтва Діана Бобрівець, учениця школи № 14 ім. Б. Лепкого Сніжана Соломинка та учениця Центру творчості дітей та юнацтва Катерина Максимович.

У галузі музики (володіння музичним інструментом) – стипендія імені Василя Барвінського: учень Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка  Дмитро Кирилів, учениця Центру творчості дітей та юнацтва Вероніка Заворотна та учениця  Тернопільського  навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей» № 6 ім. Н.Яремчука Крістіна Крутиголова.

У галузі образотворчого мистецтва – стипендія імені Олени та Ольги Кульчицьких: учениця школи № 4 Катерина Колісник, учень школи №19 Анатолій Антонюк та учениця школи №20 Катерина Семенів.

У галузі географії – стипендія імені Степана Рудницького: учень спеціалізованої школи № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Олександр Білобровко, учениця спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Христина Білозецька, учень Тернопільського технічного ліцею Анастасія Юзик.

У галузі біології – стипендія імені Степана Ґжицького: учениця спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Олеся Савка, учениця Тернопільського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15” Діана Васьків та учениця Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Софія Чолач.

У галузі хімії – стипендія імені Івана Горбачевського: учень Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Ілля Савченко, учениця Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Оксана Рега та учень спеціалізованої школи  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Андрій Стаднійчук.

У галузі фізичної культури та спорту – стипендія імені Андрія Юркевича: учениця Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Яна Кучер, учень Дитячо-юнацької спортивної школи № 1, Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Максим Руденко та учениця школи № 8 Юлія Габуда.

У галузі правознавства – стипендія імені Станіслава Дністрянського: учень школи № 4 Максим Маракін, учениця школи  № 19 Анастасія Блащак та учениця школи № 24 Тетяна Катрич.

У галузі інформатики – стипендія імені Ігоря Следзінського: учень Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка Максим Пелішко, учень Тернопільського технічного ліцею Олександр Струк та учениця школи № 4  Катерина Якубенко.

У галузі учнівського самоврядування – стипендія імені Володимира Лучаківського: учениця школи № 25 Елеонора Атаманчук, учениця Центру творчості дітей та юнацтва Валерія Височанська та учень школи  № 28 Ярослав Лівінський.

– Ще є стипендії міського голови, які отримують кращі учні школи, – додає пан Місько. – Їх отримуватиме 32 учні. Проект уже готовий, залишилось лише проголосувати за нього на сесії міської ради.

А саме:
учениця ТНВК ШПЛ №2 Кітура  Лілія,
учениця спеціалізованої школи  №3 Луцишин Тетяна,
учениця школи №4 Кучеренко Тетяна,
учениця спеціалізованої школи  №5 Шідловська Владислава,
учениця ТНВК ШЛ №6 Скрепецька Оксана,
учениця спеціалізованої школи  №7 Костишин  Катерина,
учень школи №8 Коваль Дмитро,
учень ТНВК ШЛ №9 Квасовський Дмитро,
учениця школи №10 Огниста Анна,
учень школи №11 Орошкевич  Станіслав,
учень ТНВК ШК Мохун Максим,
учениця школи №13 Ільчишин Юлія,
учениця школи №14 Грабчук Віра,
учениця ТНВК МЛ №15 Баран Вікторія,
учениця школи №16 Генсерук  Юлія,
учень спеціалізованої школи  №17 Пановик Петро,
учениця школи №18 Бачинська Анастасія,
учениця школи №19 Гонтар Олена,
учениця школи №20 Сукач Софія,
учениця школи №21 Войтович Софія,
учениця школи №22 Правдива Анна,
учениця школи №23 Ярош Тетяна,
учениця школи №24 Хоменко Софія,
учениця школи №25 Вар’ян Христина,
учениця школи №26 Чубата Галина,
учениця школи №27 Остапчук Софія,
учениця школи №28 Гнатюк Анастасія,
учениця спеціалізованої школи  №29 Дзюба Христина,
учень ТУГ Томчук Євген,
учениця ТКГ Козловська Христина,
учениця ТТЛ Самота Анастасія
учениця ГГК “Гармонія” Балан Юлія.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*