Понеділок , 18.01.2021

Через вживання алкоголю тернополянин загубив свого буса

Оперативники управління кримінальної поліції розшукали загублений тернополянином автомобіль.

памятьА щодо непам’ятливого заявника складено адміністративний протокол за неправдиве повідомлення про викрадення транспортного засобу, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Нацполіції.

До співробітників поліції звернувся 30-річний житель обласного центру із заявою про незаконне заволодіння транспортним засобом.

Дивно, але чоловік взагалі не пам’ятав про останні події, що відбувалися з ним, пригадав лише, що 26 липня близько дев’ятої години вечора бусом повернувся додому, зустрів біля під’їзду двох знайомих і вирішили трохи випити.

Поліцейські встановили, заявник того вечора розпивав алкоголь не лише зі знайомими молодиками, а й в компанії дівчат, до котрих разом поїхали близько двадцять другої години. Там між ним і одним з товаришів виник конфлікт. Зі слів очевидців, ображений водій, будучи добряче напідпитку, сів за кермо і поїхав.

Посеред дороги з тернополянином стало відбуватися щось неймовірне. Він зупинив буса, вийшов з салону, замкнув дверцята і пішов. Куди? В нікуди. Відійшовши декілька метрів від машини, став активно шукати її. В помічники взяв якогось чоловіка, теж нетверезого. Найняли таксі, поїхали на масив Дружба, розплатився з таксистом обручкою, пересів в інше таксі і вже звідти зателефонував до поліцейських.

Оперативники розшукали автомобіль заявника, а чоловікові тепер доведеться відповісти за  пропитий розум, зазначають у поліції.

One comment

  1. А це насл1док недоброяк1сного алкоголю. котрий так д1е на св1дом1сть людини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*