Понеділок , 04.12.2023

Через корупційні гріхи підлеглих у тернопільській Держархбудінспекції звільнили начальника

У зв’язку з виявленням випадків протиправних дій з боку співробітників Управління Держархбудінспекції у Тернопільській області, з Василя Крука знято виконання обов’язків керівника вказаного територіального органу.

корупция2Про це сьогодні, 15 серпня, повідомили у прес-службі ДАБІ України.

“Держархбудінспекція розпочала ретельну перевірку роботи Управління ДАБІ в Тернопільській області, яка має на меті з’ясувати чому протиправні дії деяких співробітників територіального органу набули системного характеру. За результатами цієї перевірки справу розгляне Дисциплінарна комісія Держархбудінспекції, яка визначить міру відповідальності колишнього виконуючого обов’язки керівника територіального органу та інших державних службовців”. – йдеться у повідомленні.

Як зазначає прес-служба ДАБІ, Державна архітектурно-будівельна інспекція України й надалі буде оперативно та жорстко реагувати на всі факти порушення законодавства з боку службовців Інспекції,  незважаючи на їх посади та колишні заслуги. Курс на очищення держустанови від носіїв корупційної культури та нефахових працівників залишається незмінним й буде послідовно реалізовуватись.

Нещодавно ДАБІ сформувала дисциплінарну комісію, яка визначає ступінь вини державного службовця, характер та тяжкість вчиненого дисциплінарного проступку. Також комісія вносить подання на розгляд Голові Держархбудінспекції щодо винесення доган та звільнень порушників.

Нагадаємо, минулого тижня головного інспектора управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області спіймали на хабарі у розмірі 2000 гривень.