Середа , 26.06.2024

Агрохолдинг “Мрія” фінансує терористів із ДНР

Колишній бойовик ДНР, якого нещодавно затримали на Тернопільщині, виявився працівником агрохолдингу “Мрія”.

checheny2_1Скандальний агрохолдинг “Мрія” із приходом нового менеджменту на чолі із Саймоном Чернявським, на всю країну прославився рейдерським захопленням АТП,що належить компанії Глобал-Фід в м. Хоростків, Тернопільської обл“віджимом”  141 одиниці c/г  техніки у підприємства Профіт-Контрольвимиванням коштів із компанії в офшори та на фірми-одноднівкиа також підробкою документів та підписів, своїх колишнік працівників…

Здається нижче падати вже просто нікуди, але схоже, Саймон Чернявський та його молода команда-Мрії вирішили побити свій власний антирекорд по кількості й нахабності злочинів, що відносяться до Кримінального Кодексу України.

Тепер Агрохолдинг  “Мрія” став анклавом та фінансистом терористів ДНР на Західній Україні…

15 серпня 2016 року Співробітники Служби безпеки України провели спец.операцію із затримання  на Тернопільщині бойовика терористичного угруповання “Восток” так званого “ДНР”.

352240Було встановлено, що уродженець Донеччини Хрустальов Сергій Сергійович, 1985 року народження, добровільно приєднався до незаконного збройного формування у серпні 2014 року. Після проходження відповідної підготовки, він став старшим мінометником артилерійської системи “Нона” “Окремої бригади спеціального призначення “Восток” та перебував у ній до березня 2016 року.

Слідчими СБУ документально підтверджено його участь у мінометних обстрілах позицій сил антитерористичної операції в районі Донецького аеропорту, який героїчно захищали українські військові.

Пізніше терорист ДНР Хрустальов Сергій, був рекрутований керівниками  внутрішньої безпеки Агрохолдингу Мрія у якості охоронця і переправлений на Західну Україну, очевидно подалі від передової та пильного нагляду СБУ.

Але не тут то було. Під час спільної операції співробітники Управлінь СБУ в Житомирській та Тернопільській областях затримали бойовика прямо на робочому місці, йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Цікавий факт: керівник служби охорони Мрії, який і найняв терориста з ДНР є такий собі Олександр Ліхачов, який за часів Януковича  командував міліцейським УБОЗом Донецької області. Пізніше цей УБОЗ практично у повному складі перейшов на бік сепаратистів ДНР…

sayon1Заступник  Ліхачова – Всеволод  Нікрасов, до війни працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів і здала їм місто.

Нагадаємо, що сьогоднішній ген.директор Мрії Саймон Чернявський вже давно тісно пов’язаний із російським та донецьким бізнесом, зокрема, працював із екс-регіоналом Серігієм Тігіпко та на олігарха, який просив “услышать Донбас” Ріната Ахметова… Соупаденіє ? Не думаю!

Тож, не здивуємось, якщо згодом почуємо про нові затримання бойовиків ДНР на агропідприємствах “Мрії”. Хто знає, скількох ще терористів  міг прихистити американець одеського походження, вихований російським та донецьким бізнесом.

Джерело: Електорат