Середа , 06.07.2022

Майже 40 співробітників поліції Тернопільщини не пройшли атестації

На Тернопільщині завершилася атестація співробітників поліції, які перебувають на керівних посадах. За її результатами майже 40 осіб не відповідають займаним посадам – 21 співробітник підлягає переведенню на нижчі посади, 17 – підлягають звільненню.

полиция4Завтра, 8 вересня, п’ять атестаційних комісій розпочнуть проведення співбесід із понад 1400 співробітниками  нацполіції Тернопільщини 3-ї категорії.

Нагадаємо, що в ГУНП України в Тернопільській області 125 співробітників 1-ї та 2-ї категорій вже атестувалися. За результатами їхніх співбесід, атестаційні комісії прийняли наступні рішення:

– 70 співробітників – займаній посаді відповідають;

– 10 співробітників – займаній посаді відповідають, заслуговують призначення на вищу посаду;

– 21 співробітник – займаній посаді не відповідають, підлягають переміщенню на нижчу посаду через службову невідповідність;

– 17 співробітників – займаній посаді не відповідають, підлягають звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність;

– 2 співробітника – направлено на поліграф.

На даний час проводиться реалізація рішень атестаційних комісій по 1 та 2 категорії – звільнено 5-х співробітників,  на нижчі посади переведено 21 співробітника, повідомили у секторі комунікацій ГУ НП у Тернопільській області.

Leave a Reply

Your email address will not be published.