П’ятниця , 26.04.2024

Новачок першої ліги здобув першу перемогу з великим рахунком у матчі проти ФК “Тернопіль”

У 10-му турі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” вчора в гостях зазнав поразки від команди “Інгулець” (Петрове) із рахунком 3:0.

futbolТаким чином дебютант здобув першу перемогу з великим рахунком у першій лізі. Загалом, для “Інгульця” це вже друга перемога в сезоні.

Усі три м’ячі у вчорашньому матчі господарі поля забили у ворота тернополян ще в першому таймі. Спочатку дублем відзначився Покотилюк (15 хв. і 37 хв.). А згодом Нвамора (40 хв.) встановив остаточний підсумок матчу.

У другому таймі “Інгулець” не зміг реалізувати пенальті. Відтак, тернополянам пощастило, що рахунок не став іще більшим.

Після 10-ти турів ФК “Тернопіль” посідає останнє місце, маючи в своєму активі лише 2 очка. Від безпечної від вильоту зони тернополян уже відділяє 7 очок. Тільки от як їх здобути і коли?