Неділя , 17.01.2021

У Тернополі не вистачає грошей для зарплати посадовцям “білого дому”

Посадові оклади підвищили, а зарплатний фонд не збільшили. У результаті у Тернопільській обласній адміністрації не вистачає коштів на зарплати працівникам.

oda1Після прийнятого Закону України “Про державну службу” життя службовців повинно було різко змінитися.

З 1 травня 2016 року посадові оклади збільшилися досить суттєво: для найнижчих категорій майже вдвічі. Однак, все це – в рамках затвердженого на початку року бюджету без права на його зростання (поки що).

Таким чином, кошти, які на початку року планували для виплат надбавок та матеріальних допомог на оздоровлення, виплачуються як основна заробітна плата зі збільшеними окладами.

Гарантії, що грошей вистачить до кінця року – жодної. Вже зараз в Тернопільській ОДА (в низці управлінь та відділах) припинили виплату матеріальної допомоги на оздоровлення (при отриманні відпускних) та скасували надбавки. Неофіційно обговорюють необхідність відправлення людей у відпустки за свій рахунок, щоб спробувати вкластися в діючий зарплатний бюджет, пише сайт Терен.

Крім того, чиновникам знову прогнозують скорочення. Офіційного документу з цього приводу в облдержадміністрації немає, але на рівні Києва про це говорять щораз голосніше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*