П’ятниця , 22.01.2021

У Тернополі п’яний чоловік видавав себе за покійного тестя

Працівникам поліції нетверезий дебошир пред’явив фальшиве пенсійне посвідчення працівника міліції.

липове-посвидченняПатрульні отримали повідомлення про те, що на території автовокзалу лежить невідомий чоловік 12 вересня, близько 21-ї години.

Приїхавши на місце події, інспектори виявили 40-річного тернополянина з ознаками алкогольного сп’яніння, повідомляють у прес-службі патрульної поліції Тернополя.

— Чоловік пред’явив пенсійне посвідчення працівника УВС Хмельницької області, – розповідає патрульний Андрій. – Відтак виникла підозра щодо його достовірності: печатка була домальована фломастером, дата народження, яку називав громадянина не співпадала з фактичними даними чоловіка. На вигляд громадянину було не більше 40 років, а судячи з дати народження у посвідченні мало б бути 70… Ми розпитали у нього номер телефону дружини і зателефонували їй. Вона розповіла, що пенсійне посвідчення належить її покійному батькові.

Відтак інспектори доставили правопорушника до обласного наркодиспансеру для проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння, опісля — до відділу поліції, для з’ясування усіх обставин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*