Середа , 27.01.2021

У чотирьох районах Тернопільщини не створили жодної територіальної громади

Територіальна реформа у Тернопільській області почала гальмувати.

ternopilljaМинулого року у нашій області створили 26 об’єднаних територіальних громад. За цим показником Тернопільщина посіла перше місце серед усіх регіонів країни.

Однак, цього року тернопільські реформатори уже не можуть похвалитися подібними досягнення. Успішний приклад новостворених громад щось не надихає інші населенні пункти до об’єднання у нові адміністративні одиниці.

Поки що в області у 2016 році триває процес створення 6 нових територіальних громад, пише “Галас”. 

Цікаво, що у чотирьох районах області –  Бережанському, Заліщицькому, Лановецькому та Підгаєцькому за минулий рік і 8 місяців цього року не створено жодної територіальної громади.

Ймовірно, керівники районів бояться втратити свої повноваження та вплив і тому не поспішають втілювати територіальну реформу. Дивно також те, що жодної громади досі не створено у Бережанському районі, звідки походить заступник голови Тернопільської ОДА і куратор адмінреформи в області Олег Валов.

One comment

  1. а н1кому вона не потр1бна та ваша адм1нреформа. котра плодить ще б1льше чиновник1в. а толку в1д того нема. 1 правильно люди роблять. що не хочуть об”еднуватия. Це просто якийсь бедлам. а не громада.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*