Понеділок , 20.05.2024

Політика із Тернопільщини у Панамі арештували на 40 діб

40 діб арешту призначив панамський суд для українського політика, вихідця із Тернопільської області Владислава Каськіва.

%d0%ba%d0%b0%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b24Генеральна прокуратура прогнозує вирішення питання про екстрадицію в Україну колишнього голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва протягом 9 місяців, тобто до червня 2017 року.

Про це, посилаючись на інформоване джерело, повідомляють Українські Новини.

“Сумарно (питання екстрадиції може зайняти) 9 місяців”, – сказав співрозмовник.

За його словами, Каськів на даний момент знаходиться під вартою і “умови у нього не найкращі”.

Співрозмовник повідомив, що Каськіву “є що втрачати” і це повинно утримати його від спроби втекти в разі внесення застави 600 тис. доларів.

Також за інформацією джерела, Каськів володіє деякими активами в Панамі, зокрема елітним житлом, і в подальшому це майно може бути заарештовано.

Раніше заступник генпрокурора України Євген Єнін повідомив що  до Каськіва було застосовано тимчасовий арешт терміном до 40 діб на підставі ухвали панамського суду від 25 серпня.

“У разі потреби панамський суд може застосувати також екстрадиційний арешт на підставі запиту ГПУ про видачу особи, оригінал якого вже передано до Панами”, – додав Єнін.