Неділя , 21.07.2024

У поліції відреагували на інформацію про можливе звільнення Богомола

На одному з сайтів Тернопільщини з’явилася інформація про те, що незабаром в Головному управлінні Нацполіції краю зміниться керівництво.

bogomol1Після серпневих трагічних подій у Борщівському районі, де загинули правоохоронці, керівництво Нацполіції України створило комісію до складу якої увійшло сім спеціалістів центрального органу.

Її члени на підставі наказу НПУ №734 від 23.08.2016 року розпочали службове розслідування за фактом загибелі двох та поранення одного співробітника відділення поліції.

6 вересня комісія підготувала висновок цього розслідування, а вже 7 вересня його затвердила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе.

Відповідно до результатів службового розслідування, жодних рішень про зняття з займаної посади чи про переведення в інший підрозділ Нацполіції України начальника ГУНП в Тернопільській області, полковника поліції Олександра Богомола не приймалось.

Висновок перевірки до ГУНП в області надійшов 14 вересня 2016 року, повідомляють у секторі комунікації Головного управління Національної поліції Тернопільської області.