Субота , 16.01.2021

Колишній депутат облради отримав 30 тисяч гривень хабара, а потім два роки тюрми

Неправомірна вигода у розмірі 30 тисяч гривень вилізла боком для колишнього депутата Тернопільської облради, який очолював обласне комунальне підприємство.

zlo4yn1Прокуратура Тернопільської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно директора комунального підприємства Тернопільської обласної ради, який отримав 30 тис грн неправомірної вигоди за “сприяння” у фінансуванні робіт по утепленню багатоквартирних будинків у м. Тернополі.

Розслідуванням встановлено, що директор комунального підприємства і ,одночасно, депутат облради у липні 2015 року переконали підприємця –підрядника, у необхідності передачі коштів нібито для чиновників міськради за сприяння у подальшому фінансуванні робіт з утеплення двох житлових багатоквартирних будинків.

Насправді, посадовець сам придумав схему привласнення 30 тис грн та не збирався ці гроші нікому передавати. Підприємець, що займався термомодернізацією будинків звернувся до правоохоронців із заявою про вимагання у нього грошей. Керівник комунального підприємства був затриманий під час одержання ним 30 тис грн неправомірної вигоди, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Погодившись із позицією прокурора, суд визнав винним обвинуваченого за ч.1 ст.190 (шахрайство) КК України, за ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.1 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України та призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*