Понеділок , 06.12.2021

Митрополит Василій Семенюк освятив на Тернопільщині новозбудований храм

16 жовтня Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) освятив новозбудований храм Покрови Пресвятої Богородиці у с. Травневе Збаразького деканату.

hram1Святиню споруджено старанням та за підтримки Архиєпископа, а також невеликої, однак дуже активної громади села, повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

«Храм розрахований на близько 100 вірних, – розповідає о. Петро Порохонько. – Громада давно хотіла мати свій храм. Завдяки спільним зусиллям за 1 рік ми змогли спорудити святиню».

Курував будівництвом теперішній настоятель храму о. Олексій Боднарчук, який вже понад рік опікується близько 20 дворами греко-католиків, які проживають у селі.

Громада села чисельно зібралася на подію освячення храму, прибули гості з навколишніх сіл, а зі Збаража – церковний хор, який прикрасив мелодійним співом Божественну Святу Літургію.

Архиєпископ у духовному слові до вірних подякував кожному, хто спричинився до будівництва святині, повчав про силу молитви на прикладі євангельської розповіді про жінку Хананейку та закликав піклуватися святинею, адже це місце Божої присутності.

Leave a Reply

Your email address will not be published.