Неділя , 04.06.2023

На Тернопільщині призупинили діяльність заводу, який займається переробкою відходів

“Укрветсанзавод”, який розташований в селі Острів, у терміновому порядку має переробити всі відходи, що накопичилися на території підприємства. До цього часу підприємство не може приймати на переробку побічні продукти тваринного походження.

ostriv-vetПризупинити діяльність Тернопільській філії державного підприємства «Укрветсанзавод», розташованої у селі Острів Тернопільського району, вирішили на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації.

Жителів краю непокоїть екологічна ситуація, що склалася на даному підприємстві. Завод приймає на переробку побічні продукти тваринного походження категорій II та III (трупи, кістки, боєнські відходи тощо), однак не встигає переробляти їх.

Незважаючи на це, прийом тваринних відходів, що зберігаються просто неба, не припиняється. Мешканці довколишніх населених пунктів скаржаться на сморід та потенційну небезпеку для їхнього здоров’я і звертаються з проханням навести лад.

Протиепізоотична комісія одностайно підтримала рішення призупинити діяльність даного підприємства, а також подати письмове звернення до керівництва Державного підприємства «Укрветсанзавод» про відновлення фінансування Тернопільської філії ДП «Укрветсанзавод» для того, щоб очистити територію від побічних продуктів тваринного походження. Також у терміновому порядку слід переробити всі відходи, що накопичилися на території підприємства, наголошують у прес-службі Тернопільської ОДА.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.