Вівторок , 27.07.2021

Чим далі в ліс, тим більше криміналу

На Тернопільщині прокуратура викрила злочинну схему торгівлі деревиною.

derevyna2Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому, за ч. 4 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 4 ст. 358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів)

Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж 2015-2016 років працівники лісового господарства через своїх родичів та знайомих, оформлених підприємцями, на підставі підроблених документів щодо походження деревини, експортували лісопродукцію до країн Європи.

В межах кримінального провадження проведено близько 20 обшуків на території Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Під час обшуків в одного з працівників лісництва та інших фігурантів справи вилучено близько 12000 доларів США, комп‘ютерну техніку, печатки підприємців, порожні аркуші з відтисками печаток підприємств та підприємців, сотні довіреностей, договорів про постачання й купівлю лісопродукції, що свідчить про широкомасштабну діяльність з незаконного обігу деревини.

Оперативні заходи проведені спільно із працівниками Управління захисту економіки в Тернопільскій області  та  військової прокуратури Західного регіону. Розслідування у кримінальному провадженні триває, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*