Понеділок , 28.09.2020

До Тернополя приїхав шахрай, якого розшукує пів України

Шахрай-гастролер, жертвами котрого стали жителі столиці, Маріуполя, Франківська, та інших міст України, засвітився і в Тернополі.

shahrajМісцеві оперативники вже встановили його особу і вживають заходів для затримання, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

Як розповів заступник начальника Тернопільського відділу поліції Сергій Гатанюк,  спілкуючись з колегами з інших регіонів, з’ясувалося, що зловмисник причетний щонайменше до семи фактів шахрайств.

Свої афери пройдисвіт продумував до найдрібніших деталей. Принаймні, про це свідчить випадок, що трапився з жителькою села Петриків Тернопільського району.

Жінка прийшла до будівельного супермаркету, аби придбати товар для ремонтних робіт. В момент, коли пенсіонерка розглядала вітрини та придивлялася до цін, до неї підійшов молодий чоловік і  зі знанням справи став рекомендувати, на його думку, якісний та перевірений товар.

Обізнаність незнайомця, а ще обіцянка реалізувати саме для неї  крам із суттєвою знижкою, бо чоловік запевнив, що є ревізором будівельного супермаркету, без жодної підозри спонукали пенсіонерку передати незнайомцеві гроші – двадцять тисяч гривень.

З чужими грошима зловмисник зник, а пенсіонерка звернулася за допомогою до правоохоронців.

-На  відеозаписах з камер спостереження, які були вилучені з будівельного супермаркету, потерпіла впізнала пройдисвіта , – розповів Сергій Гатанюк.-Особу зловмисника нам вдалося встановити. Це 36-річний житель міста Тальне Черкаської області.  Проводяться заходи щодо його затримання.

Повідомлення про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною першою статті 190 ККУ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*