Середа , 23.09.2020

На Тернопільщині за посаду голови громади змагаються 13 кандидатів

На вибори керівника Залозецької об’єднаної територіальної громади Зборівського району, що відбудуться 18 грудня цього року, зареєструвалися 13 кандидатів.

vybory1Вісім кандидатів – самовисуванці, а п’ять – представники різних політичних сил.

Проте вражає той факт, що бажання проявити себе на виборах виявили зовсім молоді люди віком від 18 до 20 років, студенти коледжів і професійно-технічних училищ, пише “Галас”.

Це Василь Николишин, Ігор Маркевич, Петро Пульматицький, Наталя Якуб, Олег Швайка, Андрій Качур і Денис Вівчарівський – усі вони йдуть на вибори шляхом самовисування і мешкають у Зборівському районі. Ще один самовисуванець – Ігор Чепельський, родом із Залізців, пенсіонер.

Інші кандидати представляють різні політичні сили. Так, Ігор Балторович іде на вибори від ВО «Свобода», наразі він діючий голова Серетецької сільської ради, яка буде входити до Залозецької громади. Андрій Теслюк – від Української Галицької Партії, Любомир Фесик – від БПП «Солідарність». Він, власне, теперішній голова Залозецької селищної ради. І ще самовисуванець – старша медсестра Залозецької районної лікарні Ольга Андрієвська. Всі кандидати живуть у Залізцях.

Наймолодший кандидат на цих виборах – представник політичної партій «УКРОП» Андрій Турів, якому лише 5 листопада виповнилося 18 років.

– Важко спрогнозувати, хто переможе на виборах старости, – кажуть у виборчій комісії, – адже вибір серед кандидатів чималий. У кожного є свої вподобання і пріоритети. Ми хотіли б бачити людину, яка би вболівала за селище і за навколишні села, які до нас приєднаються. Кожен хоче як краще, і живемо ми з надією, що так і буде.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*