субота , 23.02.2019

Неслухняний далекобійник заблокував трасу Тернопіль-Львів

Сьогодні вночі, нехтуючи обмеженням руху для великотоннажних автомобілів,  на дорозі Н-02 Львів-Тернопіль рухалась колона з 5 фур.

snig345Одна з них не була підготовлена належним чином для експлуатації в осінньо-зимовий період –  колеса великоваговика не були оснащені  спеціальними ланцюгами протиковзання.

Як результат –  водій не впорався з керуванням, і задню частину фури занесло у сніговий замет на узбіччі. Утворився затор, повідомляють у Службі автомобільних доріг Тернопільської області.

Дорожні організації, які обслуговують даний автошлях, оперативно зреагували  і за допомогою потужної спецтехніки витягнули фуру,  доставивши її до найближчого майданчика для стоянки великотоннажних авто.

Служба автомобільних доріг області  звертається до всіх перевізників з проханням не економити на безпеці та відповідно підготувати свої транспортні засоби до поїздок у осінньо-зимовий період.

Один коментар

  1. Руслан

    Не нужно перекладывать с больной головы на здоровые! За три дня вокруг Тернополя не удосужились расчистить трассы для фур водители просто живут в тягачах! Проблема в том что нужно не ждать окончания снегопадов, а что то убирать спец техникой, но видимо денежки все украли до того как!!!! Вопрос за что платят перевозчики деньги в цене топлива?! Дороги в Тернопольской области как не было так и нет! Объясните как так получается куда уходят денежки?! Вся Украина до снегопадов делала дороги, а вот трассу Винница-Хмельницкий-Тернополь-Львов почему то никто и не собирается делать!!! А потом они говорят о том что виноваты водители что цепи не одели, да если бы коммунальщики, автодорщики сразу все убрали такого бы не было!!!!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates