Неділя , 02.10.2022

Поліція завітала у школу, в якій начебто на уроці діти курили електронні цигарки

Інформація про кричущий випадок порушення дисципліни в одній із шкіл Тернопільського району не залишилася поза увагою поліції.

sygareta324 листопада на тернопільських інформаційних веб-сайтах з’явилися  публікації про неправомірну поведінку учнів  однієї зі шкіл району.

В матеріалах було зазначено, що семикласники посеред уроку курили електронні цигарки.

З метою перевірки інформації, працівники Тернопільського районного відділу поліції прибули у навчальний заклад та поспілкувалися з керівництвом. Директор школи заперечує факт викурювання електронних цигарок учнями та відмовилась надавати будь-які пояснення з даного приводу.

Із учнями 5 – 11 класів поліцейські провели профілактичну бесіду про шкоду паління, в тому числі електронних сигарет та попередили про адміністративну відповідальність за паління в громадських місцях. Дітям ще раз нагадали їхні права та обов’язки.

Керівництву школи наголошено на недопущенні приховування фактів протиправної поведінки школярів, так, як  дрібні правопорушення які залишаються поза увагою, в майбутньому можуть призвести до вчинення більш тяжких злочинів, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

Leave a Reply

Your email address will not be published.