Субота , 26.09.2020

Тернопільських футболістів тренуватиме колишній гравець мадридського “Реалу”

Колишній гравець мадридського “Реалу” Давид Аганзо проведе тренувальний майстер-клас для юних тернопільських футболістів.

aganzo2У суботу, 5 листопада, до Тернополя приїдуть екс-гравець ФК “Реал” (Мадрид) Давид Аганзо – переможець ліги чемпіонів 2000р. та генеральний секретар Асоціації футболістів Іспанії Хесус Барбаділла. Організовує їх приїзд громадська організація «Фундація зірок світового футболу «Діти»» у рамках проекту «Зірковий путівник».

Як розповідає президент громадської організації «Фундація зірок світового футболу «Діти»» Ярослав Несторович, раз у два місяці у Тернопіль приїжджатимуть зіркові футболісти з Іспанії, які будуть проводити у нашому місті майстер-класи, тренування та залучати іспанських спонсорів для розвитку спортивної інфраструктури в Тернополі.

Під час візиту в Тернопіль зіркові гості проведуть майстер класи для юних футболістів – вихованців міських ДЮСШ на спортивному майданчик на мікрорайоні «Канада», відвідають матч ФК «Тернопіль» та нагородять переможців дитячого турніру (спорткомплекс «Політехнік»), повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

Довідково: 
Іспанський футболіст Давид Аганзо народився у 1981 році. У період 1999-2004 рр. виступав за мадридський “Реал”. Щоправда, у складі іменитого клубу Аганзо більше знаходився на лаві запасних. У період з 2004-2011 рр. виступав за відомі іспанські клуби “Еспаньйол”, “Вальядолід”, “Расінг” та ін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*