Неділя , 14.04.2024

На Тернопільщині у заповіднику виявили групу озброєних людей

Незаконне полювання на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду інкримінують працівники Бучацького відділення поліції трьом жителям району та тернополянину.

777777Чоловіків з мисливським спорядженням спіймали у Дністровському заповіднику.

Повідомлення про порушення правил полювання надійшло до правоохоронців від працівників районної організації Українського товариства мисливства та рибальства 27 листопада.

Слідчо-оперативна група спільно з працівниками товариства виїхали на місце події та  виявили у заповіднику групу мисливців. Чоловіки пересувалися на власному авто, троє з них мали при собі мисливські рушниці. Зброю правоохоронці вилучили для проведення відповідних експертиз.

За незаконні дії на усіх правопорушників чекає як адміністративне так і кримінальне покарання, адже за фактом незаконного полювання відкрито кримінальне провадження згідно статті 248 ККУ. Адмінпротокол про перебування зі зброєю у природоохоронному фонді на зловмисників склали і представники товариства мисливства та рибальства.

Поліцейські встановлюють усі деталі, тривають слідчі дії, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.