Неділя , 20.09.2020

Влада вперто намагається продати прибутковий тернопільський завод

Ось уже четвертий у цьому році конкурс з продажу пакету акцій тернопільського заводу “Оріон” оголосив цими днями Фонд Держмайна України. Усі попередні спроби продати з молотка прибуткове державне підприємство виявилися невдалими.

Фонд Держмайна знову оголосив про проведення конкурсу з продажу пакета акції ВАТ “Тернопільський завод “Оріон”.

На торги виставлений пакет акцій у кількості 99,543 млн. акцій, що становить 96,129% статутного капіталу підприємства. Сам статутний капітал визначений у розмірі 28,888 млн грн. Стартова ціна пакету акцій – 120 млн. грн.

Основний напрям діяльності підприємства – виробництво засобів зв’язку для залізниці, силових структур і Міністерства оборони України.

Кількість працівників – 600 чоловік. За 9 місяців цього року чистий дохід підприємства становив 43,43 млн. грн, чистий прибуток – 3,21 млн. грн, рентабельність становить 7,4%.

Зазначимо, що попередня спроба продажу заводу “Оріон” була назначена на 15 грудня цього року. Але аукціон не відбувся через відсутність покупців.

Стартова ціна також становила 120 мільйонів гривень. Раніше, у липні та серпні цього року ФДМУ безуспішно намагався продати тернопільський завод за 140 млн. грн.

Конкурсна документація приймається до 17 год 5 січня 2017 року у  Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області. Конкурс запланований на 16 січня 2017 року.

One comment

  1. На заводі працюють одні пенсіонери ,пів року завод не працює всі у вимушених відпустках ,а тещо завод прибутковий просто чудо

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*