Понеділок , 04.12.2023

Офіцер із Тернопільщини загинув під час трагедії у Княжичах

У селі Княжичі Київської області загинув уродженець Тернопільщини, 31-річний майор поліції Віталій Валецький.

valeckyj3Трагедія у Княжичах Броварського району Київської області забрала життя п’ятьох правоохоронців.

Серед загиблих й наш земляк – 31-річний майор поліції Віталій Валецький, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

Віталій народився у селі Іква Кременецького району. Як і батько та рідний брат обрав професію правоохоронця. Після закінчення вищого навчального закладу залишився працювати в Києві. Успішно пройшов усі атестаційні процеси, вишкіл та очолив відділ управління Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) Головного управління Нацполіції Києва.

Нагадаємо, уночі 4 грудня в селі Княжичі Броварського району Київської області внаслідок перестрілки, яка виникла між співробітниками Державної служби охорони та поліцією, загинуло п’ятеро правоохоронців – двоє співробітників ДСО, двоє поліцейських-розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД, який входив до групи захоплення.

Група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД вичікували в покинутому будинку грабіжників, коли в одному з будинків спрацювала сигналізація. На місце приїхав наряд держслужби охорони, який затримав поліцейських, сприйнявши їх за грабіжників. Згодом через непорозуміння між службами поліції виникла перестрілка, яка й призвела до непоправної трагедії.