Понеділок , 21.09.2020

Страшна та дивна крадіжка трапилася на Тернопільщині

Кругленьку суму винесли цигани з помешкання жителів Тернопільщини. Цікаво, що господарі в момент крадіжки поралися по господарству.

272

Син лагодив машину в гаражі,  мати поралася у літній кухні, а в будинку господарювали дві циганки.

Зі слів господині, невідомих жінок вона зустріла вже на порозі, коли вони покидали її оселю. Ще запитали, чи не має жінка на продаж пір’я. Старенька, не підозрюючи нічого лихого, ще провела незнайомок до воріт і бачила, як вони сідали в автомобіль Жигулі. Яка модель – жінка не знає, лише каже, що машина була сіра.

В той час, коли мати проводжала циганок з обійстя, син кинувся до хати і не знайшов у сховку грошей. Пропало двісті тисяч гривень.

Гарячими слідами затримати зловмисниць не вдалося. Вони швидко покинули населений пункт. Поліцейські припускають, що поїхали у напрямку Кременця.

Зі слів потерпілих, правоохоронці склали опис підозрюваних. Старшій з жінок на вигляд сорок років, середньої статури, зростом 155-160 см. Була одягнена у сіру в’язану шапку, хутряне півпальто у чорно-білі смуги. Молодша супутниця може бути її донькою. На вигляд 15-16 років, зростом 155-160 см, худорлява, була одягнена у чорне пальто до колін, чорну в’язану шапку.

Поліцейські звертаються до всіх, хто міг бачити схожих за описом

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*