Понеділок , 04.12.2023

Тернополяни хочуть, щоб в маршрутках було, як в тролейбусах

Зробити облік оплати проїзду в маршрутках просить жителька Тернополя. Про це жінка написана на сайті міської ради.

“Облік оплати проїзду в маршрутках
Доброго дня! З 10 січня 2017 р. збільшиться оплата за проїзд у громадському транспорті. Чи не можна зобов’язати перевізників увести продажу квитків так, як це зроблено в тролейбусах? Адже фактично у маршрутках обліку грошей, оплачених за проїзд, не ведеться. Інколи біля водіїв насипом лежать квитки, які пасажири не звикли брати.

А ще краще замінити брудні, не миті, обшарпані маршрутки із хамовитими водіями (перепрошую тих, хто таким не є) на НОВІ (не б/в) тролейбуси чи автобуси з кондукторами.

Впевнена, що вартість квитка можна порахувати лише коли знаєш РЕАЛЬНИЙ дохід і видатки перевізників”, – написала пані Тетяна.

One comment

  1. Повністю підтримую пані Тетяну ,наш міський транспорт це просто жах,багато років ніхто не приділяє уваги його розвитку,технічний стан набагато гірший ніж в самих відсталих країнах. Холодно,брудно,ржавчина ніяких нормальних умов для пасажирів,а про автобуси -передали маршрути приватним перевізникам,але і там така ж картина водії не культурні не дотримуються графіку але ж донедавна в нас був автобусний парк куди ж він подівся ? в малих автобусах незручно,білетів не дають все ті ж конвертовані зарплати