Понеділок , 04.12.2023

Тернопільських прокурорів оточили в Хмельницькому

Під приміщенням Хмельницького міського районного суду зібралось близько півсотні активістів з Тернополя і Хмельницького.
У людей в руках – плакати з написами: «Прокурор+хабар=тюрма», «Не бійтеся, ми з вами», «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». А також прапори – України та громадських організацій.

Нагадаємо, Хмельницький міський районний суд розглядатиме «хабарну» справу тернопільських прокурорів Івана Антюка і Віталія Сідорова. Засідання почалось у четвер, 29 грудня, о 12:00.

Детективи НАБУ 12 травня затримали трьох працівників органів прокуратури Тернопільської області за підозрою в одержанні неправомірної вигоди у розмірі понад 300 тис. грн. Двом із них – керівнику місцевої прокуратури та одному з керівників обласної – повідомлено про підозру та обрано щодо них запобіжні заходи. Одному – у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 507 тис. грн, іншому –  цілодобовий домашній арешт.

Невдовзі заступникові прокурора Тернопільської області Антюку Івану та керівникові Тернопільської місцевої прокуратури Сідорову Віталію оголосили про підозру в одержанні хабара. Третього підозрюваного Володимира Соколишина, який переховувався від слідства, затримали у Тернополі згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, повідомляє “20 хвилин”.

One comment

  1. купа придурк1в оглашених. Лодир1в 1 нахаб. А то без них не розберуться. Вже д1стали вс1х сво1м неробством 1 придурковат1стю середньов1ковою.