Понеділок , 04.12.2023

Через примхи матері чоловік 18 років був без паспорта

Історія відлюдька, якого кого мати 18 років утримувала у квартирі, сколихнула всіх тернополян. Нарешті чоловік має головний документ – паспорт.

Óêðàèíñêèé ïàñïîðòНаразі всі соціальні служби активізувалися, аби потерпілий соціалізувався. Адже у свої 35 років чоловік нічого не знає.

У підрозділ міграційної служби тернополянин прийшов з працівниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вони й розповіли історію свого підопічного.

Впродовж 18 років чоловік був ув’язненій у власні квартирі, а бранцем його зробила матір. Ні сусіди, ні родичі не знали, що разом із літньої жінкою проживає ще хтось. Правда відкрилася після її смерті.

«Знає англійську мову, трохи володіє комп’ютерними програмами, каже, що підробляє копірайтером, але він далекий від реального світу», — розповіла про чоловіка фахівець із соціальної роботи Галина Чирська.

Міграційники вжили заходів, аби у найкоротші терміни провести необхідні перевірки та вклеїти фото у паспорт тернополянину.

«Недарма кажуть, що паспорт – основний документ, адже він посвідчує особу і громадянство власника. Цьому чоловікові поступово потрібно повертатися в суспільство, а без дійсного паспорта він не міг укладати жодних цивільно-правових угод», — повідомила начальник Тернопільського міського відділу міграційної служби Людмила Лужняк.