Понеділок , 04.12.2023

На Тернопільщині у будці підпільно виготовляли пальне та продавали його

17 тисяч літрів дизпалива виявили правоохоронці у будці на Тернопільщині. Недобросовісні підприємці придумали, як заробити на неякісному пальному.

У ході проведення операції «Акциз-2017» співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області встановлено факт незаконної реалізації дизпалива, повідомляє “Сорока”.

Так, з метою здійснення протиправної діяльності на території, яка належить одному із суб’єктів господарювання, встановлено ємкість місткістю 50 кубічних метрів та паливно-роздавальну колонку, з’єднані між собою комунікаціями.

Реалізація дизпалива здійснювалась за готівкові кошти без застосування реєстратора розрахункових операцій та без будь-яких документів, що засвідчують походження пального, виробника та якість. Дозвільні документи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на використання устаткування для зберігання та реалізації пального – відсутні.

При проведенні санкціонованого обшуку вилучено 17 тис. літрів дизельного палива вартістю 391 тис. грн, а також обладнання АЗС. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 560 тис. гривень
По даному факту триває досудове розслідування.