Неділя , 16.06.2024

На Тернопільщині у лісі роззброїли двох чоловіків

У межах природного заповідника “Медобори” екологи затримали двох чоловіків, які проводили незаконне полювання.

Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 22 січня в день закриття полювання на пушного звіра проведено рейд по боротьбі із браконьєрством на території Гусятинського району в заповіднику «Медобори».

Рейд проведено також на охоронних зонах заповідника та в мисливських угіддях Гусятинської РО УТМР в районі сіл Вікно, Монастириха, Паївка, Мала Лука , Кокошинці.

За порушення правил полювання до адміністративної відповідальності притягнуто 9 громадян за ч.1 ст.85 КУпАП, а голові Гусятинської РО УТМР надіслано припис про посилення контролю у наданих в користування угіддях, повідомляють у прес-службі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

Крім того, у кварталі  29 Вікнянського лісництва природного заповідника «Медобори» затримано двох громадян, які незаконно полювали. Даний факт задокументовано, вилучено дві мисливські рушниці, матеріали направлено до Гусятинського відділення поліції ГУНП в Тернопільській області за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.248 Кримінального кодексу України.