Середа , 19.06.2024

Тернопільська “Нива” тренується на стадіоні, який ледве врятували від забудови

21 січня, футбольний клуб “Нива” Тернопіль вийшов з відпустки та розпочав підготовку до другого кола чемпіонату України з футболу серед аматорів.

Перед початком тренування на стадіоні “Текстерно” один із керівників клубу Павло Олексійович Білик представив футболістам та персоналу клубу нового спортивного директора “Ниви” — Саміра Назімовича Гасанова.

Після нетривалої урочистої частини, команда приступила безпосередньо до тренування, яке тривало трохи більше години та завершилося короткою двосторонньою грою. Загалом участь у першому офіційному тренуванні взяли 25 футболістів — більшість з яких — потенційні новачки. Також участі у тренуванні не брали травмовані Віталій Бадло та Степан Матвійків, а також Назар Ільчишин, який теж має невелике ушкодження.

Починаючи із 22 січня, “Нива” працюватиме у режимі дворазових тренувань. Перший цикл підготовки команда завершить 28 січня, зігравши дебютний матч на турнірі пам’яті Ернеста Юста.

Нагадаємо, частину стадіону “Текстерно”, яким тепер скористалася “Нива”, у Тернополі планували забудувати. Однак після протестів громадськості футбольне поле вдалося відстояти – міська влада запропонувала забудовнику ПП “Матла” альтернативну земельну ділянку.

One comment

  1. А що з стадіоном “Ватри” на якому “Нива” разом з Рубаєм показово робили суботник?