П’ятниця , 17.09.2021

Андрій Гундер: Інвестори розуміють привабливість Тернопільщини (ВІДЕО)

Прийти до потенційних інвесторів і показати всі можливості свого краю в часи, коли йде реальна боротьба за інвесторів – надзвичайно важливий крок.

Так прокоментував презентацію краю «Благословенне Тернопілля», що проходила в Українському домі у Києві, президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер.

«Головне, що інвестори мають можливість розуміти – чому інвестувати сьогодні в Тернополі чи Тернопільській області. Був форум минулого травня і зараз чекаємо форум новий – інвестиційний форум в Тернополі 28 травня. Це можливість щоб інвестори зрозуміли і побачили , які є можливості саме для інвестицій на Тернопільщині» – заявив Андрій Гундер.

Також президент Американської торговельної палати додав, що інвестиції в першу залежать від мешканців регіону і його влади. «Ми бачимо – вони для інвесторів дуже відкриті і вони заохочують. Інвестора треба підтримати і вони хочуть його підтримати, хочуть щоб інвестори заходили і можна було працювати. Це нові робочі місця, сплата податків і взагалі це все є для добра всієї області» – заявив Гундер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*