вівторок , 23.07.2019

На Тернопільщині поділилися амбітними планами щодо легалізації зарплат

Після легалізації робочих місць до Пенсійного фонду на Тернопільщині можна буде додатково залучати 22 мільйони гривень щомісяця.

Протягом 2016 року в області виплачено пенсій на суму  5,3 млрд. грн. Завдання виконано на 109,8 %.
Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області   Ігор Москалик.

«В січні 2017 року в області  забезпечено у повному обсязі виплата пенсій 294564 пенсіонерам, в сумі 475,6 млн. грн. Середньомісячна виплата на одного одержувача склала 1560,98 грн. В області на одного працюючого припадає 1,7 пенсіонера», – поінформував Ігор Москалик.

Однак в умовах дотаційності області виникає потреба у збільшенні власних надходжень до Пенсійного фонду. Для підвищення рівня самозабезпеченості власними коштами необхідно усунути або зменшити вплив ряду проблем.

«Ключове значення у формуванні бюджету Пенсійного фонду має збільшення видатків на оплату праці. В області за грудень 2016 року відслідковується підвищення фонду оплати праці на 19,1% в порівнянні з груднем 2015 року.

Щомісяця проводиться детальний аналіз за даними з Реєстру застрахованих осіб по суб’єках господарювання, керівники яких при повному завантаженні робочого дня виплачують працівникам заробітну плату на рівні або меншу мінімальної, з подальшим направленням інформаційних відомостей по таких платниках до соціальних партнерів.

Тому з метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості підвідомчими територіальними управліннями  Пенсійного фонду України в області  за січень 2017 року по 1730 суб’єктах господарювання, які виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної, направлені інформаційні відомості до органів місцевого самоврядування, по 1608 – до органів Державної інспекції України з питань праці, по 948 – до соціальних партнерів, по 1562 – до органів Державної фіскальної служби»,  – констатував Ігор Москалик.

Крім того, враховуючи законодавчі зміни з 1 січня 2017 року, до Пенсійного фонду області додатково щомісячно можливо залучати 22 млн. грн. та отримувати в середньому в місяць 136,4 млн. грн., що на 20% більше, ніж середньомісячні надходження за 2016 рік.

За даними органів Державної фіскальної служби протягом січня 2017 року легалізовано 55 робочих місць, надходження єдиного внеску від легалізації склали 30,0 тис. грн.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates