Вівторок , 30.11.2021

Тернополяни плакали, коли із «Катедри» забирали ікону Нерукотворного Спаса (ВІДЕО)

У Тернополі священики, а також прихожани дякували Богу за те, що дав їм змогу поклонитися іконі Нерукотворного образу Ісуса Христа.

Учора, 22 лютого, відбулось урочисте прощання із реліквією. За інформацією прес-служби Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, Архиєрейську Літургію очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій в Архикатедральному соботі УГКЦ Тернополя. Митрополит Василій, духовенство та присутні вірні у молитві подякували Богу за благодатні дні перебування чудотворної ікони Лику Христового на Тернопільщині.

Архиєпископ Василій подякував Святішому Отцю Папі Франциску за благословення на перебування святої ікони в Україні та опіку над українським народом. Зокрема подякував Монсіньйору Гвідо Маріні в особі отця Мануеля Сантоса, який прибув із Ватикану, щоб прийняти ікону; благодійному фонду Ігоря Гуди «Твори добро»; о. Володимиру Фірману, о. Роману Дутчаку за ініціативу та організацію, волонтерам, правоохоронцям, Нацгвардії України, МНС, медичній та комунальній службі, усім представникам влади міста Тернополя та області.

Вірні за сльозами на очах прощалися з реліквією, адже у ці дні кожен мав змогу скріпити свою віру та просити порятунку своєї держави у часі війни.

Митрополит ще певний час молився з вірним, а, відтак, о 20.00, двері головного храму зачиняться. Святу реліквію у супроводі отця Мануеля Сантоса відправлять до Ватикану.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.