Вівторок , 30.11.2021

Львівське сміття возять на тернопільських машинах. Поліція вигнала порушників з міста

Місцеві підприємці уклали договір з львів’янами і тепер привозять до нас чуже сміття. 8 березня правоохоронці затримали дві фури.

Вчора до тернопільських поліцейських надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що на об‘їзній дорозі Тернополя стоїть дві вантажівки зі сміттям.

Знаючи ситуацію з львівськими відходами і яким чином сусідня область «ділиться» сміттям з іншими містами, правоохоронці оперативно виїхали на місце зупинки вантажівок.

З’ясувалося, що два автомобілі марки «ДАФ» дійсно були завантажені відходами зі Львова. І, згідно документів, поверталися вони з цим багажем уже з Полтавщини, де їм завадили  викинути.

Важливо, що автівки були з Тернополя і належать вони місцевому підприємству. Поліцейські встановили, до дане підприємство має договір з львівськими комунальниками щодо надання транспортних послуг.

Здійснити задумане – викинути сміття ув Тернополі  водіям вантажівок завадили поліцейські. Вони супроводили фури за межі області, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

Правоохоронці звертаються до жителів краю й надалі повідомляти про подібні факти.

Leave a Reply

Your email address will not be published.