Вівторок , 30.11.2021

“Невгамовне” львівське сміття знайшли на Тернопільщині

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області за участю заступника Микулинецької селищної ради 24 березня провела обстеження земельної ділянки біля с. Воля Теребовлянського району, яка знаходиться у користуванні служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Встановлено, що невідомими особами вантажними автомобілями вивезено та висипано відходи на площі 311 м2. В ході обстеження виявлено паперові фрагменти, які підтверджують, що місцем утворення даних відходів є м. Львів.

Збитки, завдані навколишньому природному середовищу засміченням, становлять близько 5,6 тис. грн. Микулинецькій селищній раді надіслано повідомлення від 27.03.2017 р. № 3-2/951 із зобов’язанням вирішити питання з ліквідації вказаних безхазяйних відходів.

Аналогічний лист від 28.03.2017 р.№ 3-2/956 для прийняття рішення надіслано постійно діючій комісії з питань поводження з безхазяйними відходами Теребовлянської районної державної адміністрації.

У зв’язку із тим, що у даному порушенні вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 239, матеріали листом від 28.03.2017 р. № 3-2/957, направлено до Теребовлянського ВП ГУ НП в Тернопільській області для прийняття рішення і встановлення винних.

Такі випадки стали непоодинокими, особливо на вихідні дні. Прохання до небайдужих громадян звертати увагу на вантажні автомобілі, якими можливо перевозити відходи та вчасно інформувати місцеві правоохоронні органи, органи влади та Інспекцію.

Leave a Reply

Your email address will not be published.