Понеділок , 03.10.2022

У Тернопільській ОДА звільнили начальника управління ЖКГ

Схоже, не всі підлеглі голови Тернопільської ОДА Степана Барни справляються з покладеною на них роботою. Як стало відомо, нещодавно було звільнено одного високопосадовця, на черзі – інший.

Не протримавшись і року на посаді начальника управління житлово-комунального господарства Тернопільської обласної державної адміністрації, був звільнений  Михайло Олійник.

Достеменно не відомо, які причини спонукали Степана Барну звільнити куратора обласної «комуналки». Натомість нашим журналістам стало відомо, через що полетить голова наступного високопосадовця ОДА.

Директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Василь Ясіновський свого часу не справився з подоланням сніжної стихії в області. Його доля в чиновницькому кріслі вирішена давно, але він і далі формально залишається на посаді, бо… вже четвертий місяць перебуває на лікарняному. А, як відомо, за такого стану справ за законом про працю людина не може бути звільнена.

Щоб у правовому аспекті вийти з даної ситуації, керівництво обласної адміністрації навіть готове до реформування департаменту, яке очолює добродій Ясеновський. Нагадаємо, пана Василя було призначено на посаду у травні 2014 року.
Джерело: Тижневик “Номер один”

One comment

  1. Чомусь до цих пiр живий вираз Ленiна про те. що кожна кухарка може керувати державою. Отi1 до цих пiр цим напрямом “вождя” користуються у владних структурах. Крiм того i тi. що йдуть на посади. завiдомо знаючи, що не зможуть працювати, тому що в данному питаннi вони повний нуль. Але йдуть. бо вiрять. що вони тi самi кухарки. котрi зможуть керувати державою. Але кухарки хоч варити iжу вмiють. А деякi нашi посадовцi взагалi нiчого не вмiють i не знають, крiм давати обiцянки. Що – це неправда?

Leave a Reply

Your email address will not be published.