Понеділок , 19.10.2020

Іноземний інженер буде наглядати за роботою дорожників Тернопільщини

Інженер-консультант з міжнародної асоціації буде стежити за ходом виконання робіт під час ремонту моста у селищі Скала-Подільська Борщівського району.

У 2017 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області відремонтують шляхопровід у Скалі-Подільській.

Так, через брак коштів міст, який проходить над залізничною колією міжнародного значення, частково непридатний для проїзду.

8 років тому його почали ремонтувати, однак через кілька місяців фінансування припинили. Підрядник виконав лише незначну частку запланованих робіт та покинув шляхопровід. До того ж залишив об’єкт з підходами без належного нагляду.

З огляду на вищеназвані обставини з 2009 року транспорт  їздить лише однією смугою мосту у Скалі-Подільській. Доруйнувалися і  ті частини мосту, які лагодив підрядник.

У 2017 році міст чекає повноцінний ремонт. За клопотанням Служби автодоріг області Уряд виділив на роботи 10 мільйонів гривень. Вже розроблено проект реконструкції, повідомляють у прес-службі САД в Тернопільській області.

З метою належного контролю за виконанням ремонту Служба автомобільних доріг у Тернопільській області ввела експеримент і запросила слідкувати за роботами інженера-консультанта з Міжнародної асоціації FIDIC. З останньою Меморандум про співпрацю «Укравтодор» підписав у вересні 2016 року. Застосування системи контролю якості робіт на об’єктах капітального ремонту FIDIC набуло чинності з 1 січня 2017 року.

Відповідно скала-подільський міст буде одним із перших шляхопроводів в Україні, ремонт яких консультуватиме незалежний експерт.

Практика залучення інженера-консультанта під час ремонтних робіт перейнята з Європи. FIDIC об’єднує асоціації експертів з 90 країн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*