Коли і кого з Тернопільщини заберуть на строкову військову службу?
В Україні стартував призов на строкову військову службу. На Тернопільщині планують призвати до армії близько 400 осіб.
В Україні стартував призов на строкову військову службу. На Тернопільщині планують призвати до армії близько 400 осіб.
Нещасний випадок трапився вчора у Тернополі на проспекті Злуки.
Концерт гурту “Океан Ельзи” відбудеться у Тернополі 24 травня на центральному міському стадіоні.
Зранку 9 березня в Тернополі на проспекті Злуки поблизу «Універсаму» сталася аварія. Зіткнулися автомобіль «Opel Omega» та трактор.
«Він вдарив мене в голову, вирвав сумку і побіг», – розповіла тернополянка патрульним, які приїхали на виклик 8 березня, близько 12-ї години. Подія трапилася серед білого дня на вулиці Новий світ.
Прикрий інцидент трапився у Борщівському районі. Старовинна дерев’яна церква ледь не згоріла до тла.
Для тернополянина Віталія Зубченка обрали новий запобіжний захід. Він більше не буде під домашнім арештом.
Навіть ті жителі Тернопільщини, які не мають субсидії, можуть сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року
Регалії, які отримала тернопільська спортсменка Олена Підгрушна, прославлять наше місто. Адже вона може цілком реально зібрати всі ордени княгині Ольги.
Дві фури, завантажені сміттям, правоохоронці затримали вчора, 8 березня, на об’їзній Тернополя.