П’ятниця , 27.11.2020

Безробітна жителька Тернопільщини відкрила крамницю «Viva Italia»

Ольга Галт багато років пропрацювала на державній службі. Але доля внесла корективи у життя жінки.

За певних обставин звільнилася з попереднього місця праці і у червні 2015-го звернулася за сприянням у подальшому працевлаштуванні до Борщівського райцентру зайнятості, повідомляють у прес-службі обласного центру зайнятості.

Тут відвідала семінари «Як розпочати свій бізнес?», «Від бізнес-ідеї – до власної справи» й вирішила стати бізнес-леді. Отримала одноразово допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

Вивчивши ринок попиту та пропозицій на продовольчі товари, відкрила власну крамничку «Viva Italia». Тепер пропонує покупцям італійські макарони, соуси, оливки, різні спеції, ковбаси, солодощі, французькі сири. У  крамничці  можна посмакувати й запашною італійською кавою та паніно, які дбайливо готує сама Ольга. Жінка подумує організовувати в магазині ще й дегустації сирів, салямі та прошуто.

Коло клієнтів «Viva Italia» постійно розширюється. Якісний товар добре знають у районі і рекламу крамничці вже роблять самі покупці. Ольга Галт чітко бачить перспективу власної справи та має відчуття впевненості у завтрашньому дні.

Ось її поради безробітним, які планують стати підприємцями: «Використовуйте всі можливості, які надає доля. Повірте у себе, не опускайте рук, якщо виникли труднощі. Будьте рішучими і  наполегливими! Не бійтеся ризикнути, переймайте досвід інших, не зупиняйтеся на досягнутому і впроваджуйте нове».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*