Четвер , 03.12.2020

Житель Тернополя намагався продати гвинтівку і три гранати (ФОТО)

Житель Тернополя мав намір продати зброю мешканцям міста, однак здійснити свої злочинні наміри не встиг.

Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою із незаконного обігу вилучили арсенал зброї та боєприпасів, що зберігалися у помешканні одного із тернополян.

Під час обшуку квартири мешканця обласного центру правоохоронці вилучили гвинтівку ТОЗ-8, дві гранати Ф-1, одну гранту РГД-5, запали до них та понад 180 набоїв різного калібру.

Згідно із попередніми даними, останній мав намір збути небезпечні предмети жителям Тернополя, повідомляють у відділі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

За матеріалами СБУ прокуратура області відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчо-оперативні дії, спрямовані на встановлення усіх осіб, причетних до потрапляння засобів ураження у відкритий обіг.

One comment

  1. Георгій

    Гм, прокурвори – цікаві особи. Хабарники, корупціонери, стрільці в рідного батька – багата талантами структура. Тепер вони ще й миттєві експерти. Наскільки відомо, до появи висновку експертизи належить писати “предмети, схожі на зброю”. Або підкріпляти подібні публікації висновком експерта. Але, як кажуть, наша прокурватура – найпрокурватуріша в світі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*