Середа , 04.08.2021

Літальний апарат здійснив аварійну посадку на городі жительки Тернопільщини

На городі мешканки села Вербів Бережанського р-ну аварійну посадку здійснив дельтаплан.

Як розповіла вербівчанка Т. , вона вийшла на город, як враз перед собою побачила літаючий пристрій, який ледве не збив її з ніг. Дельтаплан здійснив аварійну посадку, бо декілька разів перекинувся.

На щастя пілот, який керував літаючим пристроєм не постраждав. Оговтавшись від невдалого приземлення чоловік зробив декілька фотографій місцевості, склав дельтаплана до купи і на рейсовому автобусі добрався до Бережан.

Чому саме приземлився у Вербові і звідки прилетів він не хотів розказати, пише сайт berezhany.in.ua

One comment

  1. Любомир

    Я парапланерист з Тернополя і вважаю своїм обов’язком, спростувати ці “журналістські” фантазії. Пілот парапланерист, а не дельтапланерист, мій товариш, він і здійснив це “аварійне приземлення” пролетівши 35 км. з населеного пункту Лагодів, що на Львівщині. Параплан, це літальний апарат, схожий на видовжений парашут, вагою в 15 кг. Дельтоплан, це літальний апарат трикутної форми з металевою конструкцією вагою в 40 кг. З слів пілота, приземлення на траву біля саду, м’ягко на ноги. Власник подвір’я, виявився родом з села Куровичі, яке поблизу місця, звідки стартував парапланерист і добре знайомий з такими польотами. Тут можна подивитись трек цієї повітряної мандрівки: http://paradrom.com/index.php?tpl=forguest/flybookforguest&uid=43228&idflyshow=12587

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*