Субота , 22.02.2020

У Тернополі подорожчав проїзд не тільки на суші, але й на воді

Виконавчий комітет Тернопільської міськради прийняв рішення про підняття тарифів на прогулянкові проїзди теплоходами.

Курсуватимуть теплоходи Тернопільським ставом з Великодня, 16 квітня.

Проїзд для дорослого до Дальнього пляжу і назад вартуватиме 25 грн, для дітей від  6-ти до 12-ти років – 10 грн.   Рішення про підвищення тарифу на проїзд теплоходом прийняли на засіданні виконкому 12 квітня, пише “20 хвилин”.

Повний рейс від причалу до Дальнього пляжу для дорослях становитиме 25 грн, піврейсу – 15 грн. Для дітей віком від 6-ти до 12-ти років – 10 грн, половина рейсу – 5 грн. Для дітей молодших 6-ти років проїзд безкоштовний.

– Наші теплоходи вже старі, а чим старіша техніка, тим вона збитковіша, – каже начальник управління транспорту та зв’язку Ігор Мединський. – Доводиться постійно оплачувати ремонт, дороговартісні запчастини. До того ж, подорожчало  дизельне пальне.

До речі, цьогоріч міська рада виділила майже 700 тис. грн на капітальний ремонт теплохода “Герой Танцоров”.

Нагадаємо, два місяці тому у Тернополі підвищили тариф на проїзд у громадському транспорті міста.

 

 

2 коментарі

  1. Сьогодні, 06.08.2017 за кілька хвилин до початку грози катер таки відправився!!! Куди дивляться капітан з помічниками??? Тільки гроші збирають??? Дорослі – 3 грн, діти – 50 коп. ??? Непогода не перешкодила зібрати лишню копійчину!!! Скільки людей було на борту??? Хтось про них подумав? Я розумію, відпочиваючі, не передбачають грози згідно прогнозів, але за тих всіх, хто на борту, відповідає капітан.

    • І що, що шторм? В нас фактично не буває таких штормів, при яких не можна ходити. Якщо не хотіли кататися, треба було просто вийти, а може комусь подобається і при такій погоді, не подумали?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*